ER-PEN
  1990 yılında İstanbul / Kağıthane de başlayan ticari faaliyetlerimiz; bizim gayretimiz, müşterilerimizin de desteği ile her geçen gün gelişmeye ve ilerlemeye devam etmektedir.

    Plastik doğrama, duşakabin gibi malzemelerin satış ve montajı yanında 2004 yılından itibaren cam balkon imalat ve montaj işlemlerini de yürütmeye başladık.

     ER-PEN, Cam balkon konusundaki araştırma ve detay çözümleri ile estetik, ekonomik, kalıcı ve beğenilen üretimler gerçekleştirmedir. Sektörümüzdeki gelişmeler yakından takip edilmekte, gelişen teknoloji ve teknikler imalata yansıtılmakta, yapılan her işte en üst kalite ve müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

İDDİA EDİYORUZ..BİZDEN MEMNUN OLMAYAN MÜŞTERİMİZ YOK !

     ER-PEN, yaptığı çalışmalar ile kalite, sağlamlık ve teknoloji olarak yüksek standartta cam balkonlar üretmektedir. Kullandığı ana malzemeleri satın alırken, TSE Belgesi ve Uluslararası standartlara uygunluk aramakta, doğrudan fabrikalardan ürün almaktadır.

     Sürekli gelişmekte olan semtlerde yapmış olduğumuz cam balkonlar müşterilerimizin beğenisini ve takdirini kazanmakta ve yapılan her iş, tavsiye yoluyla bir başka müşterimize referans olmaktadır.Biz sizlere sunduğumuz kalite sayesinde İstanbul Cam Balkon Pazarının % 40 ına tek başımıza hitap ediyoruz.

     İnanıyoruz ki; ürünlerimiz, hizmetimiz, danışmanlığımızla, doğru seçim yapabilmeniz için size yardımcı olacak ve beklentilerinizin tam karşılığını verebilecek tek kurululuş ER-PEN..


nurtepe - kağıthane - şişli - maslak - eminönü - sarıyer - etiler - bebek - istinye - tamirat - silikon - çekomastik - arnavutköy - avcılar - bağcılar - beylikdüzü - şişli - gaziosmanpaşa - sultangazi - maslak - hamidiye - sular idaresi - kemerburgaz - kemer country - kemer - beyoğlu - büyükçekmece - çatalca - eyüp - sarıgöl - ikitelli - osmanbey - taksim - mecidiyeköy - beşiktaş - egepen- erpen- er-pen- erol ergül- ersin ergül- hakkımızda- plastik doğramacı- en- iyi- plastik- doğramacı-