Önceliği sadeliğe veren Zendow, evinizin hem mimarisiyle hem de dekorasyonuyla mükemmel bir uyum sağlıyor, sıcak ve yumuşak çizgileri, klasik ve modern tarzın izlerini taşıyor, yuvarlak hatları, sadece görüntüsüyle değil dokunduğunuzda yarattığı hisle de mükemmelliği yaşamanızı sağlıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Maksimum Mukavemet ve Daha Fazla Görüş Alanı:
Bir yapının ana unsurlarından olan biri olan pencere, bina estetiği açısından oldukça önemlidir.Profil oturma genişliği 70 mm olan Zendow Sistemi, görüş alanının arttırılmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Sistem, aynı zamanda, 5 odacıklı yapısı ile, estetiği, üstün sağlamlık ve dayanıklılığı bir arada sunmaktadır.

Mükemmel Yalıtım

Sistemi oluşturan profiller, TS 5358 EN 12608 standardına uygundur.

PVC fiziksel özellikleri pencereye yüksek ısı yalıtım performansı kazandırdığı gibi, Zendow un sahip olduğu 5 odacık, 70 mm profil genişliği ve TPE conta donanımı da yalıtım açısından üstün bir performans sunmaktadır.

Isı geçirgenlik hesaplamaları, sistemin termal performansını açıkça ortaya koymaktadır.

IFT-Rosenheim tarafından gerçekleştirilen, Zendow ısı yalıtım test sonucu, Uf = 1.4 W/m2K olarak belgelendirilmiştir.

ÖLÇÜ VE FİYAT İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ...


nurtepe - kağıthane - şişli - maslak - eminönü - sarıyer - etiler - bebek - istinye - tamirat - silikon - çekomastik - arnavutköy - avcılar - bağcılar - beylikdüzü - şişli - gaziosmanpaşa - sultangazi - maslak - hamidiye - sular idaresi - kemerburgaz - kemer country - kemer - beyoğlu - büyükçekmece - çatalca - eyüp - sarıgöl - ikitelli - osmanbey - taksim - mecidiyeköy - beşiktaş - egepen - zendow